Otomatik Panjur ve Kepenk

Otomatik kepenk nedir? Ne zamandan bu yana kullanılmaktadır? Kalite düzeyi nasıl anlaşılmaktadır? Fiyatları neye göre belirlenmektedir? nerede nasıl bulunur? Hangi amaçlar için kullanılır? Dayanma ömrü ne kadardır?
Sorularımızı çoğaltmamız mümkün. Jokerdoor öncelikle yurttaşı bilgilendirme sorumluluğu taşımaktadır. Bu nedenle daima sormanız ve aradığınız cevabı bizde bulmanız mümkündür.

Güvenlik tüm canlıların en önemli en etkili refleksidir. asıl olarak güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir. Göz için göz kapağı ne ise, iş yerleri için de tam olarak o dur. İş yerimizin hatta konutumuzun güvenlik sorunu varsa ilk düşündüğümüz veya düşüneceğimiz şey otomatik kepenktir.

Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?
İş yeri, mağaza, dükkan veya kapı, pencere gibi yerleri korumak için kullanılır. Koruma için kullanılacak iş yeri, kapı ya da pencere özelliğine, ebatlarına göre de yapılır. Kullanım amacı ve yapıldığı malzemeye göre de çok farklı bir çok çeşidi de bulunur.

Otomatik kepenk Çeşitleri?
Yapıldığı malzeme ve dayanaklık düzeyine yine kullanım alanına göre çeşitleri şekillenmektedir.
Alüminyumdan yapılıyorsa alüminyum kepenk ortaya çıkmaktadır. Galvanizden yapılıyorsa galvanizli kepenk olmaktadır ismi. Yangına karşı koruyucu önlem olarak yapılan da yangına dayanıklı kepenk olarak adlandırılmaktadırlar.
Otomatik kepenk Faydaları
Öncelikle kötü niyetli kişi ya da kişilere karşı evinizi ve iş yerinizi koruma altına alır. Güvenlik önleminizi güçlendirir. Örneği hırsızlığın önlenmesini sağlar.
Jokerdoor’un yapacağı otomatik kepenk iş yerinize ayrıca bir imaj yaratır. Bu imaj iş yerinizin değerini artırır. Prestijini yükseltir. Daha şık görsellik sunar.
Konforunuzu ve rahat kullanmanızı artırır. İş yeri ve ya evinizde güvenliği ve rahatı altın da iş ve ev hayatınız daha lüks ve keyfi olabilir.
Mağazanızda gün kararmasından sonra vitrinlerinizdeki ürünlerinizi şeffaf olan modeller sayesinde daha rahat teşhir edersiniz. Daha güzel bir sunum ile müşterilerinize gösterebilirsiniz.
Mevsimsel ve iklimsel değişikliklerin yarattığı olumsuz hava koşullarınızda daha rahat korursunuz iş yerinizi ya da evinizi. Mağaza, iş yeri vitrininiz otomatik kepenk ile yapılmış ise, kardan yağmurdan, rüzgardan etkilenmez. İçeriye kar, yağmur, rüzgar, toz giremez.